Hakkımızda | Emin Turizm

Hakkımızda

 

Emin Turizm olarak 1997 yılından beri, Hac ve Umre organizasyonlarında müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız.


Bizler 20 yılı aşkın süredir; siz müşterilerimizin teveccühünü kazanan, deneyimli, güler yüzlü ve alanında uzman bir ekiple çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz siz saygıdeğer misafrlerimizi, herhangi bir problem ihtimalinde dahi mutlaka bilgilendirmekte ve sizlerin memnuniyetini birinci planda tutarak, her türlü mağduriyetin önüne geçmektedir. Emin Turizm çalışanlarının öncelikli amacı; siz müşterilerimizi her konuda bilgilendirerek, size mümkün olan en mükemmel hizmeti vermektir.


Mevcut broşür programlarımıza ek olarak bu programlar dışında; özel olarak aile ya da arkadaş gruplarınıza ViP hizmetler vermekteyiz. Bunun yanı sıra bayi gruplarınıza, mevcut programlarımızın dışında isteğe bağlı olarak ekonomik programlarla da hizmetimizi sürdürmekteyiz.


Sizleri memnun etmenin en kıymetli geri dönüşü, aldığınız hizmet karşılığında gıyabımızda edeceğiniz dualara mazhar olabilmektir. Biliyor ve umuyoruz ki aldığınız kaliteli hizmet ve yaşadığınız memnuniyet sonrası dualarınız bizim en büyük kazancımız ve kârımızdır.


Ahir ömrünüzde belki de bir kere nasip olacak Hac ya da Umre ibadetinizi, bidat ve hurafelerden uzak bir şekilde, Cenab-ı Hakk’ın emrettiği ve Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v) yaptğı gibi yerine getirmeniz için çalışmaktayız. Hac ve Umre ibadetlerinizi, Peygamberimizi (s.a.v) örnek alarak; Farz, Vacip ve Sünneti Seniyye’ye uygun ve layıkıyla yerine getirerek, huzurlu bir şekilde sizleri evlerinize döndürmek de Emin Turizm olarak bizlerin en büyük gayesidir.


Önceliğimiz sizlersiniz; Hac ve Umre ibadetlerinizi layıkıyla yerine getirebilmeniz adına sizlere hizmet vermek için bekliyoruz.


Saygılarımızla…

Telefon
WhatsApp